.avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }

GłÓwNa

poniedziałek, 10 września 2012

Nowa ja, nowe życie, nowe poglądy

Siems :* 
Wiem, miał być inny post, ale zdjęcia nie chcą się załadować ;/ pieprzone zdjęcia -,- 
Nawiązując do tytułu postu : czas na zmiany. Nie zmiany na blogu tylko zmiany w swoim charakterze, bo z moim okropnym wyglądem nic nie da sie zrobić. Czemu nagle postanowiłam się zmienić, otóż... zacznijmy tak : 
Nienawidzę swojego charakteru, wyglądu, siebie. Czemu ? Przez swoją niewyparzoną gębę tracę ludzi. Nie wiem czemu, ale po prostu nie lubię kłamać ( nigdy, ale to przenigdy nie kłamałam, Ci którzy sądzą inaczej najwyraźniej nic o mnie nie wiedzą ) jeżeli coś mi się nie podoba od razu coś komuś mówię, a więc pora to zmienić. Przepraszam Wszystkich tych, których nazwałam : idiotami, nienormalnymi, chorymi psychicznie, itd... nie wiem czemu, ale tych których tak nazwałam musieli mi w jakiś sposób podpaść. Bardzo szybko się obrażam. ehh... nie znoszę tego, a więc: Proszę wszystkich, którzy strzelili na mnie fochy o wybaczenie, obiecuję zmianę zachowania. 
Nie chcę wymieniać wszystkich cech jakie muszę w sobie zmienić, bo sporo tego jest. 


Kilka ważnych zdań : 
♣ Przepraszam tych których w jakikolwiek sposób skrzywdziłam, uraziłam. 
♣ Nie znoszę ludzi którzy odwracają się ode mnie bez słowa wyjaśnienia. 
♣ Kocham swoich przyjaciół, tych których zawszę byli, są i będą.
♣ Zawszę dotrzymuję słowa. 
♣ Zawszę pomagam swoim marzeniom w ich realizacji.


♥ Opisy ♥
 Stoi na balkonie i wpatruje się w światełka na niebie. Po policzkach spływają łzy, a w sercu wielka pustka. Następny rok się zaczyna, a ona nadal tkwi w dalekiej przeszłości, nadal kochając nie tego człowieka co powinna .
 ♥
Jeżeli Ci na kimś zależy - to akceptujesz go w pełni ze wszystkimi wadami i zaletami, i wówczas dana osoba staje się takim właśnie ideałem. Kimś dla kogo warto żyć. 
-Za kim tęsknisz najbardziej ?
 -Tęsknie za ludźmi, którzy nauczyli mnie żyć.
 -Jak to nauczyli cię żyć ? przecież każdy to potrafi.
 -Ja nie potrafiłam, na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać, kochać, jak czuć się szczęśliwą... 
-To pewnie nauczyli cię też płakać .. 
-Nieee, płakać nauczyłam się sama.. wtedy, gdy odeszli bez słowa pożegnania.

Doskonale znam każdy centymetr siebie, wiem kim staje się każdego dnia, nie potrzebuję, by mi to ktokolwiek uświadamiał... Nie będę przepraszała codziennie za błędy popełnione przeze mnie, bo to tak samo jakbym przepraszała za to, że żyję, a przecież mam do tego takie samo prawo jak wszyscy. Pijąc za moje błędy nie napijesz się, bo nie ma ich szczególnie dużo, owszem są ,ale to część codziennej wędrówki , przez którą prowadzi mnie los. Moje upadki nie są poważne, łatwo jest się podnieść i stanąć na nogach o własnych siłach, nie zrobiłabym żadnej drastycznej rzeczy, której skutków nie można byłoby odwrócić, dlatego nie dźwigam ciężaru jakim są pretensję do samej siebie o to kim jestem. 
 ♥
Jeśli opowiadam Ci o sobie, swoim życiu, problemach, dylematach - ufam. Jeśli Ty powtarzasz to innym, rozpowiadasz na prawo i lewo - z miejsca stajesz się w moich oczach skończoną szmatą.
To uczucie, gdy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz czy chcesz wypowiedzieć to życzenie, czy jednak oszczędzisz sobie rozczarowań...
Praw­dzi­wi przy­jaciele to ci, którzy są przy to­bie, gdy dob­rze ci się wie­dzie. Do­pin­gujący cię, cieszący się z twoich zwy­cięstw. Fałszy­wi przy­jaciele to ci, którzy po­jawiają się tyl­ko w trud­nych chwi­lach, ze smutną miną, ni­by so­lidar­ni pod­czas gdy tak nap­rawdę two­je cier­pienie jest po­ciechą w ich nędznym życiu. 


♥♥♥


Jakoś podoba mi sie to zdjęcie ( jedyne, które sie załadowało  ) 


Nutka na dziś  <3 THE END :3

15 komentarzy:

 1. To uczucie, gdy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz czy chcesz wypowiedzieć to życzenie, czy jednak oszczędzisz sobie rozczarowań... - Świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli zmieniasz się dla samej siebie - to w porządku,
  ale jeżeli zmieniasz się dla kogoś - to przestań, nie warto ! :)

  Ludzie odchodzili, odchodzą i zawsze odchodzić będą, nieważne jaka byś nie była.. ważne, żebyś sama ze sobą czuła się dobrze, tyle.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne te opisy!
  i śliczne zdjęcie :)
  pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. z przesyłką 203 zł z groszami. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ktoś tu ma gigantyczne kompleksy! na pewno nie jest tak źle!

  OdpowiedzUsuń
 6. slicznie i fajne opisy. ;d
  zapraszam do mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne opisy!;)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie wiem. ponad 200 to nie tak duzo ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. też nie lubię swojego charakteru:P

  OdpowiedzUsuń
 10. Opisy *.*

  Zapraszam. ;*
  koffamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Komentarz za komentarz
Obserwowanie za obserwowanie
Wystarczy, że podasz link ;)
Anonimki podpisywać się ! -inaczej komentarze usuwane